وقتی از کت چرم حرف می زنیم خانم های شیک پوشی به ذهن می رسند. ایده هایی برای پوشیدن کت چرم زنانه. وقتی از کت چرم حرف می زنیم خانم های شیک پوشی به ذهن می رسند که در همه لباسی زیبا هستند. شاید شما هم خیلی وقت ها جرات پوشیدن کت چرم را ندارید یا نمی دانید با چه لباس هایی آن را ست کنید. اینجا به شما ایده هایی برای پوشیدن و انتخاب لباس چرم می دهیم. ۱) کت چرم مشکی با تاپ مشکی و دامن کوتاه. ترکیب رنگهای مشکی با بیشتر رنگ ها انتخابی محتاط و در عین حال شیک است و زمانیکه مشکی انتخابی شما در جنس چرم ار ...

نکاتی برای پوشیدن کت چرم زنانه 

پوشیدن کت چرم,نکاتی برای پوشیدن کت چرم

وقتی از کت چرم حرف می زنیم خانم های شیک پوشی به ذهن می رسند

 

ایده هایی برای پوشیدن کت چرم زنانه

وقتی از کت چرم حرف می زنیم خانم های شیک پوشی به ذهن می رسند که در همه لباسی زیبا هستند. شاید شما هم خیلی وقت ها جرات پوشیدن کت چرم را ندارید یا نمی دانید با چه لباس هایی آن را ست کنید. اینجا به شما ایده هایی برای پوشیدن و انتخاب لباس چرم می دهیم.

 

۱) کت چرم مشکی با تاپ مشکی و دامن کوتاه

ترکیب رنگهای مشکی با بیشتر رنگ ها انتخابی محتاط و در عین حال شیک است و زمانیکه مشکی انتخابی شما در جنس چرم ارائه می شود جذابیت این ترکیب را بیشتر می کند. دامن کوتاه باعث می شود کت چرم بیشتر حالت دخترانه به خود بگیرد. نیم بوت این ترکیب را تکمیل می کند. اگر هوا کاملا سرد است از جوراب شلواری کلفت یا جوراب شلواری تور ماهی استفاده کنید. اگر پاهای لاغری دارید به جای این دو از جوراب کلفت تا بالای زانو استفاده کنید.

 

راهنمای پوشیدن کت چرم, تکنیک های پوشیدن چرم

پوشیدن دامن کوتاه باعث می شود کت چرم بیشتر حالت دخترانه به خود بگیرد

 

۲) یقه اسکی، شلوار تنگ و کفش پاشنه بلند

پوشیدن کت چرم برای محل کار یا جاهای رسمی کمی ریسکی است. برای اینکه در یک مراسم رسمی با کت چرمی شیک تر به نظر برسید حتما لباس خود را با کفش پاشنه بلند بپوشید.

 

نکاتی برای پوشیدن کت چرم زنانه, شیوه پوشیدن کت چرم زنانه

پوشیدن کت چرم برای محل کار یا جاهای رسمی کمی ریسکی است

 

۳) دامن پلیسه با کت چرم و نیم بوت

امسال دامن پلیسه کلاسیک بسیار مد و فشن است. یک تی شرت ساده آستین کوتاه یا بلند را داخل دامن پلیسه بگذارید. کت چرم مشکی را روی آن بپوشید و این ست لباس را با نیم بوت پاشنه دار تکمیل کنید.

 

اصول و نحوه پوشش کت های چرم زنانه,راهنمای انت��اب و پوشیدن کت چرم زنانه

ست کت چرم را با دامن پلیسه و نیم بوت تکمیل کنید

 

۴) سویشرت، ژاکت چرم مشکی و شلوار جین

این ترکیب می تواند برای یک پیاده روی روزانه یا یک دورهمی دوستانه، بخصوص در فصل سرد بسیار مناسب باشد. همراه با این ست یک نیم بوت بدون پاشنه بپوشید تا ترکیب اسپرت شما را تکمیل کند.

 

تکنیک های پوشیدن چرم, راهنمای پوشش کت چرم

سویشرت، ژاکت چرم مشکی و شلوار جین در فصل سرد بسیار مناسب باشد

 

۵) تیشرت سفید، شلوار جین و کاپشن چرم

این ست ایده مناسبی برای یک دورهمی دوستانه در فصل زمستان هستند. بستن شومیز چهارخانه زیر کت چرمی دور کمر، استایلی چندلایه ایجاد می کند که این روزها بسیار مد است و قطعا تیپ شما را به طور محسوس از بقیه متفاوت می کند. این ست را بر حسب برنامه ای که دارید با کفش پاشنه بلند یا تخت بپوشید.

 

نکاتی برای پوشیدن کت چرم،راهنمای پوشیدن کت چرم

بستن شومیز چهارخانه زیر کت چرمی دور کمر، استایلی چندلایه ایجاد می کند

 

۶) کت چرم شتری و شلوار جین مشکی

همیشه انتخاب کت چرم مشکی احساس امنیت بیشتری می دهد چرا که می توان آن را به راحتی با همه چیز پوشید. اما اگر بخواهید کمی قدم در حوضه فشن فراتر بکذارید و از محدودیتی که دور خود کشیده اید دور شوید می توانید از کت چرم شتری استفاده کنید. این کت را با شلوار جین ست کنید. نیم بوت با پاشنه متوسط می تواند این ست شما را تکمیل کند.

 

پوشش کت چرم زنانه, نکاتی برای پوشیدن کت چرم زنانه

همیشه انتخاب کت چرم مشکی احساس امنیت بیشتری می دهد

 

منبع : banooyeshahr.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه