آموزش تزیین تربچه


تزئین تربچه مدل توپ

تزئين تربچه مدل توپ،تزئين تربچه ،تصاویر تزئين تربچه،تزیین سبزی خوردن،هنر در خانه

شما می توانید از این تزیین تربچه و تزیینات دیگر برای سفره عقد و هفت سین و میز غذا استفاده کنید .

مواد لازم:

_تربچه نقلی

_سیب

_خلال دندان

طرز درست کردن:

همانطور که در تصویر میبینید تربچه ها را خوب با برس شسته و با یک قطره مایع ظرفشویی که در دو لیتر آب ریخته اید به مدت پنج الی ده دقیقه بگذارید و بعد با فشار زیاد آب خوب شسته این عمل باعث میشود که اگر این سبزی با آبهای آلوده به انگل آبیاری شده باشد ( در ایران در بعضی از شهرستانها از آب فاضلاب برای سبزیکاری استفاده میکنند ) انگل زدایی شود . باید در نظر داشت که یا از طریق آستفاده از مایع ظرفشویی ویا با استفاده از پر کلرین و بعد هم با فشار زیاد آب انگلها از سطح سبزیجات شسته میشوند . بعضی برای شستن از نمک استفاده میکنند ولی نمک ضد عفونی کننده نیست و فقط فیکس کننده میکروب محسوب میشود .

سر و ته تربچه ا را با کارد ببرید و از طول برشهای مانند تصویر جدا کرده و از قطر دو الی سه برش بدهید و شبیه گل که شد خلال دندان در آن فرو کنید و سر دیگر را در سیب فرو کنید و دور تا دور آنرا به همین ترتیب با گلها پر کنید . این توپ تربچه برای مجالس رسمی و سفره عقد تزئین بسیار زیبایی است .

تزئين تربچه مدل توپ،تزئين تربچه ،تصاویر تزئين تربچه،تزیین سبزی خوردن،هنر در خانهتربچه را میتوانید به شکلهای مختلف تزیین کنید این تزیین خیلی راحت است تربچه را درسته تمیز بشویید وکمی از قسمت سر آن که سبز رنگ است را نگه داریدوبرای چشمها از فلفل هندی استفاده کنید و دو برش برای گوشها در تربچه ایحاد و با فرو کردن بخش کوچکی از تربچه ، گوش را درست کنید قسمت زیر تربچه را به وسیله کارد جدا کرده تاتخت شده و  خوب روی غذایتان مستقر شود

تزیین تربچه


آموزش تزیین تربچه, تزئین تربچه, تزیین تربچه به شگل گل, تزیین تربچه به شکل موش ,تزیین تربچه و پیازچه, سفره آرایی میوه آرایی

تربچه ها را از پهلو شیار های طولی ایجاد و از وسط دو نیم کنید تا تبدیل به دو گل (شکوفه ) شود .برای برگ هم از برگ نعناع و ترخون و یا ریحان استفاده کنید.

 تزیین تربچه

 
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه